23 апреля в Центре передовых технологий собрались команды из Ташкента, команды из регионов участвовали онлайн. Семинары и менторские сессии акселератора начинаются с 27 апреля.
23 aprel kuni C.A.T. Science Accelerator 4.0 dasturining ochilish marosimi boʻlib oʻtdi. Toshkent shahridagi jamoalar Ilg‘or texnologiyalar markazida yig‘ildi, viloyatlardagi jamoalar esa onlayn tarzda ishtirok etishdi. Akseleratorning seminarlari va mentorlik mashg'ulotlari 27 aprelda boshlanadi.