Wiim Ultra vs. Arcam ST5 on Arcam A25 + Monitor Audio Silver 500 - "Kiss the cloud" Yello

Опубликовано: 16 Июнь 2026
на канале: Albatros Gdynia
2,540
10

Porównanie Wiim Ultra z Arcam ST5 na wzmacniaczu Arcam A25 i kolumnach Monitor Audio Silver 500.
Jako źródło Tidal i pliki FLAC/MQA.
Obydwa streamery podłączone poprzez przewody RCA do gniazd analogowych na streamerach i we wzmacniaczu. Jako pierwszy pod gniazdem "analogue 1" odtwarza ST5, jako drugi po nim pod "analogue 3" odtwarzam Wiim. Użyte przewody RCA to Auudiomica Erys Excellence. Przewody głośnikowe do kolumn to Cardas Clear Sky x4.
P.s: Film nie oddaje do końca w pełni prawdziwego brzmienia sprzętu, w celu poznania pełni dźwięku danego zestawienia zapraszamy do wizyty na żywo!