N.E.S. - Rolaj buksne (Dj Silent)

Опубликовано: 16 Июнь 2026
на канале: No Equal Sound
9,141
132

No Equal Sound - Rolaj buxne
Beat by Dj Silent
Studio NUKE,prod.by Jony4s
Undergraund mixtejp "Geto sjaj"
Ovo je zezanje,sprdnja pa cekiraj trip,ostavi misljenje,hvala svima na podrsci,a i hejterima na podrsci isto!!
Naravno,you tube je sjebao kvalitet pesme,da ne bude zabune oko produkcije,pesmu u HQ mozete skinuti na linku ispod..
DLlink: http://www.studionuke.com/srpski/nast...

text

Jo upo sam na traku sa spikom da dimim bit taj
sad je takva spika pesma iz tripa je biljka,
jer traci nesti gazi ritam kroz taj oblak dima
ima,zadimim sobu jer je mikrofon nargila
cimam,dim po dim,na prstu je traga talog
od te thc masnoce jer sam naduvan ko balon
stvarno nista nije jasno,kada zacinim sa grasom
glasom slikamo taj fazon kad naduvan plovim basom
strasno,kida bit,rolam sit ponekad znas to,
jer monotono izgleda kad zeleno je stalno,
i necu sad da pricam kako pusim brate brda
ali kolko sprzim rizli tolko ti ne przis pljuga
fora,znas to drugar,prva druga bit i dzuganj,
u bg dzungli bas svuda mozes naci dobrog zbunja
hedovi su masni,kasni lik ponekad svakog puta
prica ista,tu za 5 minuta cekam cekam nova tura
pricam naduvano kidam bit trip je spika
da sa naduvanom glavom pljusti hit i svaka rima
brate kida,jer nesti je divljina to je prica,
Ril stil,tezak ritam,oldschool to je Tisina,sinak

svi na pod,nesty prosipa rimu ko vatru
znas da rivamo,cesto motamu geto salatu
samo pricamo,onako kako osecam ja stvar tu
gavom klimamo,pa zato furaces kragnu na vratu
ovaj ritam zlo,sto tera te da uzivas uz matru
plus mi kida flow,i prica naduvana koju znaju
zato cimaj dzok,samo kul i opsuteno gardru
nesti kida zon,za svaku naduvanu glavu



Brate vidis,da guram rep ka vrhu ali pizdim
jer je takav taj zadatak da mi se kezi i Sizif
ja sam ril,stil ne menjam do kraja bice isti
i kad sveske sve te itrosim ja pisacu na rizli,
pazi,prsti su masni,rizlu savi hedic stavi,
posoli tim sit duvanom nacices ga u cigari,
zatim zavi,oblajvi pa zapali i posalji da se vari,
i nemoj da mi kampujes jer pogled svaki prati,
brat na matri,sad da li pratis
da je nes oldschool kao zele zeka slatkis,
i opet isto brate s istim sranjima se mlatim
nekad treba mi da srivam se jer ne mogu da zaspim
pa kratim za rimu ko za paket oldschool dzanki,
uvek tal je sa ekipom,jer sa kesom svi tu tanki,
ortaci,navikli na cutri svi smo takvi,
ovo sranje pravi problem bole te misici vratni,
klimaj,i cimaj,pluca su sad puna dima,
neko rekao bi sinak da smo madafaking dimnjak
jer iz tima,svaki dzukac ima cim bre kao usisivac
i samo digni ruke prati ritam




Rolaj buxne,
ekipi vlaze usne svi sad tu ste
rolaj buxne
u krugu zadimljene vuspre kruze
rolaj buxne
necemo da kampujemo druze
rolaj buxne
opustene price svi se drze
Rolaj buxne
pusti neka hedovi se mrve
Rolaj buxne
jer thc me pukao iz prve
Rolaj buxne
to bolje nego da se pune 'zdrve
Rolaj buxne
kombinacija vutra i pre