НОВИЙ СИНГЛ ВЖЕ НА ВСІХ МУЗИЧНИХ ПЛАТФОРМАХ!
➡️ https://onerpm.link/126072338245
Допомогти Україні: https://linktr.ee/voiceforukraine
Дивись: https://instagr.am/yepkyiv
Слухай: https://onerpm.link/126072338245
Біт та зведення: https://instagr.am/jakethebirdyprod
Дизайн: / desillustrartist
Lyrics:
Скажені вовки не бережуть слину.
Гинути не можна, хай вони згинуть.
Час летить непередбачувано, без упину.
Від деяких друзів бережи спину.
Зараз є стимул, треба вистояти, втриматися, впоратись.
Доля завжди посміхається нескореним.
Вже недовго залишається чекати.
Нам ще є про що сказати!
І я знову засинаю, прокидаюсь уві сні.
За вікном із павутини швидко пролітають дні.
Несподівано відкрив для себе крила журавлів.
Корпорації брудні.
Профанація у ЗМІ.
Годинник зупинився в мить, як все це сталося,
Світ замовчав і став чекати.
Думав нам нічого сказати.
Думав як вигідно продати.
Шось там наобіцяти,
Не дати і не взяти, забути й не питати.
Але все сталося інакше, нам ще є про що сказати.
Мы пам'ятаємо минуле, в майбутнє дивимось завзято.
Ми не якісь прості солдати.
Я не хотів цього,
Ти бачиш не хотів.
Але тут так багато тіл тепер,
Тут так багато тіл.
Прокидаюсь від гулу землі, як наче землетрусу.
Потягнувся до телефона та з жахом сколихнувся.
Ця реальність не повернеться назад,
Скільки б не бажав я.
Тож збираю речі й покидаю хату.
Життя вітає мене в чудовом новому світі,
Із укриттів лунає гучно «Ми ще будем вільні!»
І одночасно шум гармат, знівечені тіла солдат,
І тут і там в завалах ще колись жилих будинків.
Я не хотів цього.
СЛАВА УКРАЇНІ!
#kyiv #ukraine #йеп