Babot ettem

Опубликовано: 14 Июнь 2026
на канале: nlbubu18
27,118
157

Babot ettem, nem volt leve
Büdös lett a fingom szele

Azt mondod, hogy elegáns
De bókodnak a fele gáz
Hallgasd ezt a dalocskát
Aztán gyere, gyere indul a tánc

Árok parton kecskebéka
A kocsmában iszok néha
Csóró vagyok, nem fáj fejem
A haverok adnak nekem
Bele ugrok fejjel a sörömbe.

Motorjával száguld feli
Ki száznagyvennél fütyköst veri
Nem törődik semmi mással
Csak a házipálinkával
Azzal tölti a napot
Az éjszakát.

Mint a mókus fenn a fán
A motoros oly vidám
Víz helyett is sört iszik
Ha elfárad leül kicsit
Minden este a kocsmában iszik

Összes pénzem elfogyott
Cipőm talpa elkopott
Olcsó sörnek híg a habja
Belülről a hast csikarja
Fújdogál a szél a gatyámban

Szeretem a stílusom
Megnyalom a nílusod
Múltkor történt egy rémeset
Eresztettem egy vérmeset
Három napig hasmenésem volt
Rotty, rotty.