20 листопада, відбувся благодійний концерт гурту «Гармонія» та Володимира Дороша,
Люди слухали ще не чуті ними пісні з дебютного альбому Володимира Дороша «Там, де осінь...». Сам співак невимушено вів концерт, спілкувався з глядачами, і вони співпереживали кожне слово, сприймали кожний відтінок інтонації, десь посміхалися, а десь і плакали. Щоправда, цьому немало посприяла й Ольга Солдатенкова, адже це був благодійний захід зі всіма дозволами та заявами наданими від батьків до благодійного фонду «Дитяча усмішка» власником якого вона є. Тож Володимир Дорош вже не вперше долучається до БФ «Дитяча усмішка», щоб допомогти хворим дітям. І кошти на концерті збиралися на підтримку хворого на рак крові, маленького засульського хлопчика Арсена Когана. Історія про раптову біду, що впала на цю родину, облетіла увесь інтернет. Ольга Солдатенкова розповідала про хворого Арсена, заради життя якого і відбувалося все це дійство. Вона так проникливо говорила, що під час антракту більшій половині присутніх слабкої статі довелося підправляти «підмочений» макіяж.
Тож не дивно, що скринька для пожертв стрімко поповнювалася, і немалими сумами. Кожен хотів долучитися до благородної справи порятунку дитини, адже діти не повинні помирати. Зібрана сума дійсно вразила - 21 289,58 грн., які вже перераховані матері Арсена, Нелі Коган.
Друга частина концерту була дещо веселішою за попередню, хоч теж не обійшлася без сумних пісень. Неквапні, ліричні, стрімкі, емоційні, навіть напружені хард-рокові -- усі без винятку пісні викликали шалені оплески. Під кінець зал розійшовся так, що аплодував стоячи. Чути було навіть вигуки «браво!», причому перший голос був дитячий. Правду кажуть: вустами дитини промовляє істина...