дехто інший - без фільтрів [Official Lyric Video]
Послухати і підписатись на зручні майданчики тут:
https://tr.ee/aXnG9x3oxi 👈
Новий трек, який є прологом до майбутнього альбому і має всі шанси залишитись в твоєму плейлисті як мінімум до закінчення осені.
_________________________________________
🖋️ lyrics: https://www.instagram.com/dexto.inshyi/
🖼️ cover: https://www.instagram.com/vavs.vfx/
🎧 mix/mastering: https://www.instagram.com/rodzynka.records/
🖥️ motion: https://www.instagram.com/pacukev1ch/
_________________________________________
✍️ Текст пісні «Без фільтрів»:
[Куплет 1]
Опала листва вже шепоче щось вітру,
Ми наче так сильно хотіли зустрітись,
Востаннє з тобою ще бачились квітні,
Але обіцянки слабкіше шаленого ритму
Ось і закінчився рік так,
Ось і закінчився другий,
Крок лиш назустріч зробити,
Щоб розтопити напругу.
То просто закинь мені фото без фільтрів,
Життя і без того не завжди відверте й привітне.
Закинь мені фото без фільтрів,
Давай будем справжні, як діти.
Не треба чекати від мене привітів,
Просто дзвони чи приїдь.
Нехай ми спілкуємось рідко,
Та двері для тебе відкриті.
[Брідж]
Опала листва вже шепоче щось вітру,
Ми наче так сильно хотіли зустрітись,
Востаннє з тобою ще бачились квітні,
Але обіцянки слабкіше шаленого ритму.
Ось і закінчився рік так,
Ось і закінчився другий,
Крок би назустріч зробити,
Щоб розтопити напругу
[Приспів]
Всесвіт нам не наздогнати,
Як би не старались – марно,
Ми завжди чекаєм більше,
Що б життя не дарувало
На годиннику запізно,
На кармані мані мало,
Ми завжди жадаєм більше,
Що б життя не дарувало
[Куплет 2]
Ще один день промайнув непомітно,
Як змиє вода на піску твій відбиток,
Всю зиму ми знову промрієм про літо,
А влітку чекаєм на свіже осіннє повітря
Ось і закінчився рік так,
Ось і закінчився другий,
Змінилась картинка,
Звісно, змінилися люди
То може давай поспішати не будем,
Куди потім нам з тим набутим?
Благаю, давай поспішати не будем,
Та й світ – це не кнопка на пульті
Заповнити час незабутнім,
Залишить по собі щось путнє –
Оце було б круто,
Дійсно, по-справжньому круто.
[Приспів]
Всесвіт нам не наздогнати,
Як би не старались – марно,
Ми завжди чекаєм більше,
Що б життя не дарувало.
На годиннику запізно,
На кармані мані мало,
Ми завжди жадаєм більше,
Що б життя не дарувало.
[Брідж]
Ще один день промайнув непомітно,
Як змиє вода на піску твій відбиток
Всю зиму ми знову промрієм про літо,
А влітку чекаєм на свіже осіннє повітря.
Ось і закінчився рік так,
Ось і закінчився другий,
Змінилась картинка,
Звісно, змінилися люди