Choć się nie dostałem i wiem jakie błędy popełniłem, to przesyłam ten film do opinii innych ludzi. Ja przy nagrywkach świetnie się bawiłem i o to właśnie przy tym chodziło :D
Zdjęcia użyte w materiale są z dorobku prywatnego oraz z galerii Animatrii