It hurts us a lot because people are dying.
we can't not put ourselves in the place of the victims of the war. And we are the war
se satuttaa meitä paljon, koska ihmisiä kuolee.
emme voi olla asettamatta itseämme sodan uhrien asemaan. Ja me olemme sota
Нам очень больно оттого, что идет война. И мы не можем не ставить себя на место ее жертв. И мы - война!