Арестович VS Білецький🔥 або "клоун" VS "чорт-вбивця"
Ось як потрібно розпочинати політичний сезон, а не всі ці ваші Тищенки і Гео Лероси:)
P.S. Бійка, точніше її спроба, в кінці відео.
________________________________________________________________________
Фб блог - / taras-safoniuk-101609735265305